jak-pokonac-szatana

Film pt.: „Jak pokonać Szatana” jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013 r. Autorem filmu jest Michał Kondrat, wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, często zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych, jako komentator zagadnień związanych z duchowością i sprawami Kościoła Katolickiego.

Tematem filmu jest walka duchowa, a dokładnie walka z Szatanem. Autor filmu przeprowadza widza skrupulatnie przez ten problem, tłumacząc jego kontrowersyjne aspekty i udzielając wskazówek opartych na doświadczeniach Ojców Kościoła. Odwiedza najbardziej znanych egzorcystów świata, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Z rozmów z nimi można się dowiedzieć, jakie narzędzia Kościół oferuje do walki ze złym duchem. Eksperci mówią, jak prawidłowo powinniśmy sprawować modlitwę o uwolnienie, kto może zwracać się do Szatana w formie rozkazującej, oraz jak to robić bezpiecznie. W filmie znajdzie się też wywiad z mocno dręczoną Włoszką i modlitwa nad nią. Autor filmu spotyka się również z Anią Golędzinowską, słynną modelką, która opowiada mu o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia.

W filmie występują:

O. Gabriel Amorth – egzorcysta watykański, założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów i obecnie jego honorowy prezes
O. Cipriano de Meo – obecny prezes MSE i najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu udzielał wskazówek sam o. Pio
Ks. Alvaro Bardelli – egzorcysta, proboszcz katedry w Arezzo
Angela Musolessi – świecka współpracownica o. Gabriela Amortha, tercjarka Zakonu Świętego Franciszka
Ania Goledzinowska – nawrócona modelka
Francesca – osoba dręczona demonicznie

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość zakupu licencji pozwalającej na wyświetlenie filmu pt.: „Jak pokonać Szatana”  w parafiach lub salach projekcyjnych.
Koszt licencji na jedno wyświetlenie dla grupy do 500 osób – 299 zł za pierwsze wyświetlenie i 50% tej ceny za każde kolejne.
Nr konta KONDRAT-MEDIA: 32 1140 2017 0000 4802 1306 1509. W tytule prosimy o wpisanie słowa LICENCJA.

Osoby zainteresowane zorganizowaniem pokazu z udziałem Michała Kondrata – autora filmu, prosimy o kontakt z:

Joanną Ficińską tel.: + 48 601-947-361

e-mail: biuro@kondrat-media.pl
pozdrawiamy serdecznie,

ekipa filmu „Jak pokonać Szatana”

KLIKNIJ W LOGO ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU

dystrybucja katolicka_small

Zdjęcia z planu

Zdjęcia z filmu

Zdjęcia z premiery

Oficjalny zwiastun filmu

Zwiastun 2

Relacja z premiery

TVP2 - „PYTANIE NA ŚNIADANIE”: WYWIAD Z MICHAŁEM KONDRATEM, REŻYSEREM DOKUMENTU „JAK POKONAĆ SZATANA”,
DOTYCZĄCY JEDNEGO Z WĄTKÓW FILMU: MODLITWY PRZEZ SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA
(ALBO UWALNIANIA MAŁŻONKÓW OD WPŁYWU ZŁEGO DUCHA)

O FILMIE „JAK POKONAĆ SZATANA” W PROFETO.PL AGATA KONARSKA I JAROSŁAW KULCZYCKI ROZMAWIAJĄ Z MICHAŁEM KONDRATEM W TVP INFO
PO PREMIERZE FILMU „JAK POKONAĆ SZATANA” DLACZEGO POWSTAŁ FILM „JAK POKONAĆ SZATANA”? „OD TEJ PORY JESTEŚ MÓJ”: WYWIAD Z MICHAŁEM KONDRATEM W TYGODNIKU KATOLICKIM „NIEDZIELA”
PRZECZYTAJ
„JAK POKONAĆ SZATANA”: WYWIAD NA STRONIE INTERNETOWEJ RADIA MARYJA
PRZECZYTAJ
ROZMOWA NA TEMAT FILMU „JAK POKONAĆ SZATANA” PO PROJEKCJACH W SZCZECINIE.
PRZECZYTAJ
WYWIAD Z MICHAŁEM KONDRATEM NA TEMAT REALIZACJI FILMU „JAK POKONAĆ SZATANA”
PRZECZYTAJ